iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Hızlı Okuma Kursu İzmir

Hızlı Okuma Kursu İzmir

Hızlı Okuma Kursu İzmir

Hızlı okuma kursu İzmir şubemizde ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Okuma yazmada eksikleri olan ilköğretim 1. , 2. , 3.  ve 4. sınıf  öğrencileri için seri okuma çalışması yapılmasını öneriyoruz. MEB ve ÖSYM müfredatı dikkate alınarak hızlı okuma eğitimi verilmektedir.

2022 2023 Eğitim Dönemi İçin Hızlı Okuma Kursu Kayıtlarımız Devam Etmektedir.

Hızlı okuma kursu İzmir, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Alsancak, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla şubelerimizde her dönem adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Neden Hızlı Okuma ? 

Daha hızlı okumak, hızlı düşünmek ve hızlı karar vermek için kursumuza katılmanızı öneriyoruz. Kitap okumayı daha zevkli hale getirmek için tecrübeli öğretmenlerimizden birebir özel ders şeklinde eğitim alabilirsiniz.

Hızlı okuma kursu şubemizde haftada 2 gün 2 şer ders,  4 hafta toplam 16 derste birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Matematik, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce, Almanca, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya ve felsefe özel ders İzmir şubemizde deneyimli branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

İzmir dershaneleri ve İzmir etüt merkezleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Kimler Hızlı Okuma Kursu Alabilir ?

Hızlı okuma kursu İzmir şubemizde ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri ile yetişkinler için verilmektedir. Sınava girecek öğrenciler için hızlı paragraf kursu, sınav kaygısı olmayan adaylar için hızlı okuma kursu alınmasını öneriyoruz.

Hızlı Paragraf Kursu 

Sınav odaklı düşünen adaylar için hızlı paragraf kursu alınmasını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu tamamlayan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavda zaman sorunu ve odaklanma sorunu yaşamamaktadırlar.

Hızlı okuma kursu ilköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf  öğrencileri için İzmir şubemizde her dönem verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu 

Hızlı okuma ve anlama kursu İzmir şubemizde ilköğretim 5. sınıftan itibaren verilmektedir. 5. sınıftan önce seri okuma kursunun alınmasını tavsiye ediyoruz.  İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için ve diğer tüm adaylar için hızlı okuma kursu verilmektedir. Hızlı okuma kursuna katılan adayların okuma hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır.

Okuma yazmada eksikleri olan ilköğretim 1. ,2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için seri okuma çalışması yapılmasını öneriyoruz.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Kursu – Programımız

Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. İsteyen adaylar online birebir özel ders şeklinde hızlı okuma kursumuza katılabilirler. Hızlı okuma kursu 4 haftada toplam 16 derste verilmektedir.

Sistemimizi görebilmeniz için öncelikle ücretsiz örnek dersimize katılabilir sonrasında derslere başlayabilirsiniz.

Hızlı paragraf  yada hızlı okuma kursu haftada 1 gün 2 ders, 5 haftada toplam 10 derste tamamlanmaktadır. Öğrencilerle yada velilerle sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir.

Paragraf kurslarımız ve özel derslerimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu İzmir Şubemizle İrtibat

Hızlı okuma kursu online birebir eğitimle her dönem verilmektedir.

Whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp