İstanbul - Türkiye

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli özel ders merkezimizde matematik, fizik, Türkçe, İngilizce ve diğer derslerden özel dersler Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersler online ve yüz yüze eğitimle MEB ve ÖSYM müfredatına göre verilmektedir.

Bilsem, LGS, YKS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, YÖS, YÖKDİL, YDS, AÖF, Muhasebe, Bilgisayar ve Klavye kursu Kocaeli İzmit şubemizde her dönem verilmektedir.

Hızlı okuma kursu, hızlı paragraf kursu ve okuma yazma kursu Kocaeli İzmit şubemizde adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Kocaeli özel ders ilanları için kurs merkezimizle irtibat kurabilir, eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli özel dershaneler ve etüt merkezleri olarak ilkokul, ortaokul, lise ve diğer tüm öğrencilere kurs ve özel ders veriyoruz. Kurs merkezimizde tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Kocaeli özel ders merkezimizde İngilizce ve diğer tüm derslerden özel dersler branşının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kocaeli özel matematik dersi verenler, tüm branşlarda en iyi öğretmenler için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Branşında en az on yıllık tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Kocaeli matematik özel ders fiyatları her öğrenciye uygun olarak belirlenmektedir. Bizimle görüşmeden ücretsiz örnek derslerimize katılmadan karar vermeyin. Online birebir özel derste fiyatlar çok daha uygun olmaktadır. Online birebir dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Ücretsiz örnek dersimize katılmadan kararınızı vermeyin. İlköğretim, lise, Üniversite ve diğer tüm öğrenciler için tüm branşlarda özel derslerimiz bulunmaktadır.

Tüm Derslerden Özel Ders

Kocaeli özel ders almak isteyenler şubemizle irtibat kurabilir. Tüm branşlarda online ve yüz yüze özel ders veriyoruz. Online dersler çoğu zaman yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Kocaeli şubemizde mat, fizik, kimya, Türkçe, tarih, Rusça, İngilizce, Almanca özel ders istenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Kocaeli İzmit, Gölcük, Gebze, Körfez, Başiskele ve Darıca matematik özel ders merkezi olarak tüm ilçelerde online ve yüz yüze eğitim veriyoruz.

Kursumuzda özel ders verenler yüzde yüz memnun kalacağınız branşında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

Kocaeli’de ve  Gebzede matematik özel ders almak isteyenler eğitim danışmanlarımızla irtibat kurup ders planlaması yapabilirler.

Kurs merkezimizde en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz özel ders vermektedir.

Tüm ilçelerde tüm öğrenciler için online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Kocaeli sınıf öğretmeni özel ders için branşının en iyisi olan sınıf öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İlköğretim 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencilerimizin derslerine alanında en az 8-10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Kocaeli şubenizde özel ders vermek istiyorum diyorsanız, eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, isterseniz form doldurabilirsiniz. Şubemizde özel dersler adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Kocaeli İngilizce özel ders verenler, tüm İngilizce sınavları için özel ders vermektedir. Çocuk gruplarının derslerine, branşında uzman çocuk gruplarında tecrübesi olan İngilizce öğretmenlerimiz girmektedir. İngilizce için pratik konuşmaya yönelik özel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Özel matematik dersi İzmit ve diğer tüm ilçelerde tüm öğrenciler için verilmektedir. Birebir özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamladığınızı göreceksiniz.

Özel Ders Sistemimiz

Birebir özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra dersler başlatılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Özel ders alan öğrenciler kursumuzun rehberlik servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Öğrenciler istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Online, kursta ve evde özel ders alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Online özel ders sistemimiz ve diğer ayrıntılı bilgilere  buradan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Özel Ders ve Diğer Kurslarımız İçin İrtibat

Özel ders ve diğer tüm kurslar için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak yada diğer iletişim kanallarından kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp