iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Ales Kursu Osmaniye

Ales Kursu Osmaniye

Ales Kursu Osmaniye

Lisans adayları için ALES kursu Osmaniye şubemizde her dönem açılmaktadır. ALES için ÖSYM müfredatını dikkate alarak adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Özel derste aday sadece eksik olduğu derslerden ve  konulardan birebir özel ders alabilmektedir. Birebir dersler adayın istediği gün ve seanslarda planlanmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına ALES için birebir özel ders alabilirsiniz. ALES için sınıf kursu çoğu ilde açılamamaktadır. Bu nedenle birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Online ALES Kursu

KPSS, DGS, YDS, YÖKDİL, YÖS, SAT ve ALES kursu Osmaniye, Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sunbaş ve Toprakkale şubelerimizde online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Online dersler birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Derste sadece öğretmen ve ALES adayı bulunmaktadır. Dersler Zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. Bilgisayarınız ve sabit internetiniz varsa online ALES dersleri yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Hızlı okuma ve  hızlı paragraf kursu Osmaniye şubemizde Ales adayları için her dönem verilmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakika olarak planlanmaktadır. Derslerin daha verimli geçebilmesi için aynı seansta 40 dk. ders, 10 dakika ara, 40 dk. ders şeklinde 2 ders yapılmaktadır. Dersin durumuna göre dersler 80 dk. blok şeklinde de yapılabilmektedir.

Ücretsiz Örnek Ders

ALES kursu Osmaniye şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Online derslerde çok daha fazla öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için Türkçe ve matematik dersinden yaklaşık 20 -25 dakikalık ücretsiz örnek ders planlıyoruz. Örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. ALES derslerine 15- 20 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi Türkçe ve matematik öğretmenleri girmektedir.

ALES Yılda Kaç Defa Yapılır ?

Sınavın İçeriği Nasıldır ?

ALES her yıl bahar, sonbahar ve yaz dönemlerinde yapılmaktadır. Sınavda 50 Türkçe ve 50 matematik  sorusu yer almaktadır. Türkçe soruları paragraf ve sözel mantık sorularından oluşmaktadır. Matematik soruları matematik 1 denilen  konulardan sorulmaktadır. ALES puanlama sistemi değiştiği için Yüksek puan almak için her 2 alandan da adayların soru yapmaları gerekmektedir. Kursumuzla irtibat kurduğunuzda bu konuda ayrıntılı bilgi verilecektir.

ALES İçin Kaç Saat Ders Alınmalıdır ?

Osmaniye şubemizde ALES kursu Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

ALES Türkçe için hızlı paragraf ve sözel mantık paketlerimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf ve sözel mantık paketini en az 20 yıllık ALES tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir. Hızlı paragraf kursu 5 haftada 10 derste, sözel mantık paketi de yine 10 derste verilmektedir. Hızlı paragraf kursu özel bir kurstur. Bu paketi tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır.  Paragraf kursunu tamamlayan adaylar sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Alt yapısı olan adaylar için hızlı paragraf kursu 6 derste ve yine sözel mantık kursu 6 derste verilebilmektedir.

ALES Matematik İçin adayın alt yapısına göre  20 – 30 yada 40 derslik paketlerimiz bulunmaktadır. Sınava hazırlık için 10 yada 12 haftalık süre yeterli olmaktadır. Adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir. Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Online Ales Kursu Ayrıntılı Bilgiye  Buradan  Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu Osmaniye Şubemizle İrtibat

Osmaniye şubemizde ALES kursu her dönem verilmektedir.

Whatsapp  hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara