iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Ankara LGS Kursu

Ankara LGS Kursu

Ankara LGS Kursu

Ankara LGS Kursu olarak online ve yüz yüze eğitimde Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. LGS kursumuzda özel dersler Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatına göre anlatılmaktadır. Tüm LGS öğrencileri için tüm branşlarda özel ders vermekteyiz.

ANKARA LGS KURSU yeni dönem kayıtlarımız indirimli fiyatlarla devam etmektedir. Erken kayıt avantajlarını kaçırmayın !

LGS hazırlık kursları Ankara şubemizde her dönem açılmaktadır. Özel ders için Ankara ve tüm ilçelerinde her branşta evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Ankara’daki en iyi dershaneler sıralaması 2020 2021 2022 | En iyi dershane sırlaması için kursun öğretmen kadrosu mutlaka incelenmelidir. Kursumuzdan ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz. Birebir özel ders alarak LGS’ ye hazırlanan öğrencilerimizde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

LGS için en iyi dershaneler Ankara | Ankara ve ilçelerinde branşında uzman en iyi öğretmenlerle birlikte LGS kursu veriyoruz. Bizimle görüşmeden ücretsiz derslerimize katılmadan karar vermeyin !

LGS kurs ücretleri Ankara ve tüm ilçelerde her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir. Online birebir özel derste kurs ücretleri çok daha uygun olmaktadır. Birebir online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

En İyi LGS Kursu Ankara

Her yıl kadromuzu güçlendiriyoruz. Kesintisiz LGS eğitimi için birebir özel ders şeklinde kurs almanızı ve en iyi fen liselerini kazanmanızı tavsiye ediyoruz.

9. sınıf dershane Ankara | 9. sınıf öğrencileri genellikle matematik ve fizik derslerinde zorlanmaktadırlar. Matematik ve fizik derslerinden minik özel ders alınarak eksikler çok daha hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Ankara Mamak Dershane Fiyatları | Ankara ve tüm ilçelerinde dershane fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online özel derslerde fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Ankara dershane başarı sıralaması | En iyi dershane öğretmen kadrosu en iyi olan dershanedir. LGS’ ye birebir özel ders alarak hazırlanan öğrencilerde başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır.

LGS Sınav Sistemi

LGS sınavı bu yıl Haziran ayının ilk haftası Pazar günü uygulanacaktır.  Öğrencilere sınavda doksan soruyu sorulacaktır.  LGS’ de Sayısal ve sözel iki oturum bulunmaktadır. 1. oturum Sözel Bölüm saat dokuz buçukta başlayacak . Sözel bölüm yetmiş beş dakika sürecektir. Kısa bir aradan sonra Sayısal bölüm başlayacak sayısal bölümde yer alan 40 soru 60 dakikada cevaplanacaktır.  Sınav sonuçları yaklaşık  1 ay sonra açıklanacak ve öğrenciler aldıkları puanlara göre tercihte bulunacaklardır.

Ankara LGS deneme sınavı 2022 ile online ve yüz yüze kendinizi deneyebilir, seviyenizi sürekli kontrol edebilirsiniz.

Liselere giriş sınavı için online ve yüz yüz eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Ankara LGS kursu | kursları 

LGS Tüm Dersler Paketi 

Liselere giriş sınavında öğrenciler 8. sınıf matematik, fen, Türkçe, inkılap, İngilizce ve din kültürü konularından sorumludurlar.

LGS hazırlık sürecine istediğiniz gün ve seanslarda başlayabiliyoruz. LGS yaz kursumuzda  8. sınıfın ilk dönem konularını bitiriyoruz.

Matematik 70 derste,

Fen 40 derste,

Türkçe 20 derste,

İnkılap 24 derste,

İngilizce 24 derste ve Din kültürü 12 derste tamamlanabilmektedir.

LGS’ ye hazırlanan birçok öğrenci için matematik, Türkçe ve fen paketinin alınması yeterli olmaktadır. Yaz döneminde 8. sınıf  matematik, fen ve Türkçe konularının %50’si anlatılmaktadır. 1. dönemin sonuna kadar matematik fen ve Türkçe konuları tamamlanmaktadır. 2. dönem ihtiyaç olursa inkılap, din kültürü ve İngilizce dersinden eksikler minik özel derslerle giderilmektedir.

En İyi Ankara LGS Kursu için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Ankara LGS deneme sınavı için online ve yüz yüze deneme sınavı alternatiflerimiz bulunmaktadır. Farklı yayın deneme sınavlarından her hafta düzenli olarak LGS deneme sınavları uyguluyoruz.

Ankara LGS dershanesi olarak her yıl kadromuzu güçlendiriyoruz. Yeni nesil sorulara hakim en az 10 yıl tecrübeye sahip öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Ankara LGS kursu önerisi için ücretsiz örnek derslerimize katılabilirsiniz. LGS öğrencinin hayatında girdiği en önemli sınavdır.

LGS eğitimi Ankara ve diğer tüm illerde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

En İyi Ankara LGS Kursu Fiyatları Yorumları için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

LGS sınavına hazırlık

Ankara En İyi LGS Kursu ?

LGS kursu için online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Ankara’nın en iyi LGS kursu ile istediğiniz en iyi liseleri kazanabilirsiniz.

Ankara LGS kursu önerisi için ücretsiz derslerimize katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Ankara Şubemizde LGS Eğitimi Nasıl Yapılmaktadır ?

Online ve yüz yüze eğitimle kişiye özel kurs programı oluşturarak en iyi liseleri kazanmanızı sağlıyoruz.

Online özel derslerimiz ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara LGS Kursu Arayanlar İçin Kursumuzla İrtibat

LGS Kursu arayanlar  0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirler.

Whatsapp  0535 778 95 96  hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirler.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara