iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Hakkari Özel Ders

Hakkari Özel Ders

Hakkari Özel Ders

Hakkari özel ders merkezi olarak tüm derslerden birebir özel ders veriyoruz.  Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Hakkari ve çevresine özel dersler için, evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. İsteyen öğrenciler istedikleri derslerden özel ders alabilirler.

Hakkari özel ders almak isteyenler  için matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce, Almanca ve diğer derslerden özel dersler, istenilen gün ve seanslarda verilebilmektedir.

LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, DGS, ALES , KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Hakkari şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Hakkari etüt merkezleri fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada minik gruplarla alabilirler.

Matematik Özel Ders

Hakkari şubemizde matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, SAT ve diğer sınavlar için alabilirsiniz.

Öğrencinin hayatındaki tüm sınavlarda matematik karşısına çıkmaktadır. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin hayata bakışları daha pozitiftir ve hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilirler.

Fizik Özel Ders Hakkari

Fizik özel ders Hakkari şubemizde deneyimli öğretmenlerimiz tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

TYT AYT ve diğer sınavlar için fizik konularından eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

KPSS – ÖABT ve diğer sınavlar için fizik dersleri de online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel ders merkezimizden matematik, Türkçe, fen , fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, tarih, coğrafya, felsefe ve diğer derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu Hakkari

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursu Hakkari şubemizde online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir.

Son yıllarda yapılan sınavlarda Türkçe dersi çok daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Adayların çoğunluğu Türkçe paragraf sorularını yetiştirmekte zorluk yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu online eğitimle 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Paragraf kursunu tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar hayatları boyunca kullanacakları önemli bir kazanım elde ederler.

Hızlı paragraf kursundan sonra hayata bakış açınız değişecek…

Online Özel Ders Sistemimiz

Hakkari özel ders fiyatları online eğitimde daha uygundur. Online eğitim ile kesintisiz bir şekilde istediğiniz sınavlara hazırlanabilirsiniz. Online özel dersler teknik alt yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Uzaktan eğitimde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilmekte ve gördüğü derslerin ücretini haftalık olarak ödeyebilmektedir.

Online özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Uzaktan eğitim ile birebir özel dersleri ilköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilköğretim lise ve diğer üniversite öğrencileri alabilir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alabilirsiniz.

Hakkari şubemizde on parmak hızlı klavye, 3d max, autocad  ve  muhasebe kursu ve diğer kurslar online eğitimle her dönem verilmektedir.

Hakkari şubemizden İngilizce ve matematik kursu online ve yüz yüze eğitimle istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir.

Online eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu YKS TYT AYT koçluk Hakkari şubemizde her dönem verilmektedir.

1. ,2. ,3. 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için ve diğer üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel ders Hakkari şubemizde verilmektedir.

Okuma yazma, güzel yazı yazma kursu ve diğer kurslar online ve yüz yüz eğitimle Hakkari şubemizde verilmektedir.

Online özel ders sistemimiz ve diğer ayrıntılı bilgilere  buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkari Özel Ders ve Diğer Kurslarımız İçin İrtibat

Özel ders ve diğer tüm kurslar için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkari Özel Ders

 

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara