iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Şişli Özel Ders

Şişli Özel Ders

Şişli Özel Ders

Şişli özel ders merkezi olarak tüm derslerden birebir özel ders veriyoruz.  Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Şişli ve çevresine özel dersler için, evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. İsteyen öğrenciler istedikleri derslerden özel dersleri özel ders ofisimizde de alabilirler.

Şişli özel ders almak isteyenler  için matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce, Almanca ve diğer derslerden özel dersler, istenilen gün ve seanslarda verilebilmektedir.

LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, DGS, ALES , KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu – kursları Şişli şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Şişli etüt merkezleri fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada minik gruplarla alabilirler.

Matematik Özel Ders

Şişli matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, SAT vb.  sınavlar için alabilirsiniz.

Matematik öğrencinin hayatındaki tüm sınavlarda karşısına çıkmaktadır. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin hayata bakışları daha pozitiftir ve hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilirler.

Fizik Özel Ders Şişli

Fizik özel ders Şişli şubemizde deneyimli öğretmenlerimiz tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

TYT AYT fizik konularından eksiklerinizi tamamlamak için ve okul yazılı sınavlarınıza destek için fizik dersinden birebir özel ders alabilirsiniz.

KPSS – ÖABT fizik dersleri de online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel ders merkezimizden matematik, Türkçe, fen , fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, tarih, coğrafya, felsefe ve diğer derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu Şişli

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursu Şişli şubemizde online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir.

Son yıllarda MEB ve ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda  Türkçe dersi çok daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Adayların çoğunluğu Türkçe paragraf sorularını yetiştirmekte zorluk yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu online eğitimle birebir özel ders şeklinde 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursunu tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar hayatları boyunca kullanacakları önemli bir kazanım elde ederler.

Online Özel Ders Sistemimiz

Şişli özel ders fiyatları online eğitimde daha uygundur. Online eğitim ile kesintisiz bir şekilde istediğiniz sınavlara hazırlanabilirsiniz. Online özel dersler teknik alt yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilmekte ve gördüğü derslerin ücretini haftalık olarak ödeyebilmektedir.

Online özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Online dersleri ilköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilköğretim lise ve üniversite öğrencileri alabilmektedir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Şişli şubemizde on parmak hızlı klavye, 3d max, autocad ve  muhasebe kursu online eğitimle her dönem verilmektedir.

Online özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şişli Özel Ders Merkezimizle İrtibat

Özel ders için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

Şişli Özel Ders

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara