İstanbul - Türkiye

Ales Kursu Beylikdüzü

Ales Kursu Beylikdüzü

Ales Kursu Beylikdüzü

Lisans adayları için ALES kursu Beylikdüzü şubemizde her dönem açılmaktadır. ALES için ÖSYM müfredatını dikkate alarak adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. Birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Özel derste aday sadece eksik olduğu derslerden ve  konulardan birebir özel ders alabilmektedir. Birebir dersler adayın istediği gün ve seanslarda planlanmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına ALES için birebir özel ders alabilirsiniz. ALES için sınıf kursu çoğu ilde açılamamaktadır. Bu nedenle birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Online ALES Kursu

KPSS, DGS, YDS, YÖKDİL, YÖS, SAT ve Beylikdüzü şubemizde online birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Online dersler birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Derste sadece öğretmen ve öğrenci bulunmaktadır. Dersler Zoom vb. uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. Bilgisayarınız ve sabit internetiniz varsa online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Hızlı okuma ve  hızlı paragraf kursu Beylikdüzü şubemizde Ales adayları için her dönem verilmektedir.

Online derslerde bir ders saati 40 dakika olarak planlanmaktadır. Derslerin daha verimli geçebilmesi için aynı seansta 40 dk. ders, 10 dakika ara, 40 dk. ders şeklinde 2 ders yapılmaktadır. Dersin durumuna göre dersler 80 dk. blok şeklinde de yapılabilmektedir.

Ücretsiz Örnek Ders

ALES kursu Beylikdüzü şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Online derslerde çok daha fazla öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için Türkçe ve matematik dersinden yaklaşık 20 -25 dakikalık ücretsiz örnek ders planlıyoruz. Örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. ALES derslerine 15- 20 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi Türkçe ve matematik öğretmenleri girmektedir.

ALES Yılda Kaç Defa Yapılır ?

Sınavın İçeriği Nasıldır ?

ALES her yıl bahar, sonbahar ve yaz dönemlerinde yapılmaktadır. Sınavda 50 Türkçe ve 50 matematik  sorusu yer almaktadır. Türkçe soruları paragraf ve sözel mantık sorularından oluşmaktadır. Matematik soruları matematik 1 denilen  konulardan sorulmaktadır. ALES puanlama sistemi değiştiği için Yüksek puan almak için her 2 alandan da adayların soru yapmaları gerekmektedir. Kursumuzla irtibat kurduğunuzda bu konuda ayrıntılı bilgi verilecektir.

ALES İçin Kaç Saat Ders Alınmalıdır ?

Beylikdüzü şubemizde ALES kursu Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

ALES Türkçe için hızlı paragraf ve sözel mantık paketlerimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf ve sözel mantık paketini en az 20 yıllık ALES tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir. Hızlı paragraf kursu 5 haftada 10 derste, sözel mantık paketi de yine 10 derste verilmektedir. Hızlı paragraf kursu özel bir kurstur. Bu paketi tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır.  Paragraf kursunu tamamlayan adaylar sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Alt yapısı olan adaylar için hızlı paragraf kursu 6 derste ve yine sözel mantık kursu 6 derste verilebilmektedir.

ALES Matematik İçin adayın alt yapısına göre  20 – 30 yada 40 derslik paketlerimiz bulunmaktadır. Sınava hazırlık için 10 yada 12 haftalık süre yeterli olmaktadır. Adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir. Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Online Ales Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu Beylikdüzü Şubemizle İrtibat –

Beylikdüzü şubemizde ALES kursu her dönem verilmektedir.

  • Whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp