iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Bilsem Kursu

Bilsem Kursu

Bilsem Kursu

Bilsem kursu online ve yüz yüze eğitimle en iyi öğretmenler tarafından tüm ilköğretim öğrencileri için verilmektedir. Kursumuz MEB müfredatı dikkate alınarak verilmektedir. BİLSEM Kursu için kayıtlarımız devam etmektedir.

Bilsem kursu Nedir ?

İlkokul 1. sınıf, 2. sınıf , 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri sınıf öğretmenlerinin yönlendirmesiyle BİLSEM sınavlarına katılma hakkı elde etmektedirler. Bilsem için yapılan sınavlara hazırlık için verilen kurslara Bilsem Kursu denilmektedir.  Bu sınav genel yetenek, resim ve müzik alanlarında yapılmaktadır. Bir öğrenci en fazla iki alandan bu sınava girebilmektedir.

Bilsem Sınavına kimler katılabilir ?

Bilsem sınavına 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, ve 4. sınıf öğrencileri katılabilmektedir. Sınava girme şartlarında güncellemeler olabilmektedir. Rehberlik servisimizden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilsem kursu giriş için eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Tecrübeli Öğretmenlerle Bilsem Eğitimi

BİLSEM Hazırlık Kursu tüm il ve ilçelerde online ve yüz yüze eğitimle branşının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Derslere en az on yıllık tecrübesi olan BİLSEM öğretmenlerimiz girmektedir.

Bilsem Kursu nerede ? diye arıyorsanız kurs merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm Türkiye’deyiz

Bilsem kursu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinde online yada yüz yüze birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Bilsem İçin Tavsiye Ettiğimiz Özel Ders

Haftada 1 gün 2 ders yada haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde öğrenciye özel kurs programı oluşturuyoruz.

Bilsem hazırlık için öğrenciye özel 20 – 30 – 40 yada 50 derslik paketlerler oluşturuyoruz.

Sınava hazırlık için öğretmenlerimizin özel Bilsem PDF dokümanları bulunmaktadır.

Genel yetenek, resim ve müzik alanlarında Bilsem özel derslerimiz bulunmaktadır.

Bilsem hazırlık kursları online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Matematik, Türkçe, fen bilgisi, sosyal, İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

Bilsem, LGS  ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Online ve diğer yüz yüze kurslarımız için  buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bilsem Kursu ve Diğer Kurslar İçin Şubemizle İrtibat

Bilsem kursu için şubemizle aşağıdaki iletişim kanallarından irtibat kurabilirsiniz. 

Dershanemize 0532 680 11 48 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp  hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara