İstanbul - Türkiye

Gönen Özel Ders

Gönen Özel Ders

Gönen Özel Ders

Gönen özel ders merkezi olarak tüm derslerden birebir özel ders veriyoruz.  Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Gönen ve çevresine özel dersler için, evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. İsteyen öğrenciler istedikleri derslerden özel ders alabilirler.

Gönen özel ders almak isteyenler  için matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce, Almanca ve diğer derslerden özel dersler, istenilen gün ve seanslarda verilebilmektedir.

LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, DGS, ALES , KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Gönen şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Gönen etüt merkezleri fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada minik gruplarla alabilirler.

Matematik Özel Ders

Gönen şubemizde matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, SAT ve diğer sınavlar için alabilirsiniz.

Öğrencinin hayatındaki tüm sınavlarda matematik karşısına çıkmaktadır. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin hayata bakışları daha pozitiftir ve hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilirler.

Fizik Özel Ders Gönen

Fizik özel ders Gönen şubemizde deneyimli öğretmenlerimiz tarafından online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

TYT AYT ve diğer sınavlar için fizik konularından eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

KPSS – ÖABT ve diğer sınavlar için fizik dersleri de online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel ders merkezimizden matematik, Türkçe, fen , fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, tarih, coğrafya, felsefe ve diğer derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu Gönen

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursu Gönen şubemizde online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir.

Son yıllarda yapılan sınavlarda Türkçe dersi çok daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Adayların çoğunluğu Türkçe paragraf sorularını yetiştirmekte zorluk yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu online eğitimle 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Paragraf kursunu tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar hayatları boyunca kullanacakları önemli bir kazanım elde ederler.

Hızlı paragraf kursundan sonra hayata bakış açınız değişecek…

Online Özel Ders Sistemimiz

Gönen özel ders fiyatları online eğitimde daha uygundur. Online eğitim ile kesintisiz bir şekilde istediğiniz sınavlara hazırlanabilirsiniz. Online özel dersler teknik alt yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Uzaktan eğitimde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilmekte ve gördüğü derslerin ücretini haftalık olarak ödeyebilmektedir.

Online özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Uzaktan eğitim ile birebir özel dersleri ilköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilköğretim lise ve diğer üniversite öğrencileri alabilir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alabilirsiniz.

Gönen şubemizde on parmak hızlı klavye, 3d max, autocad  ve  muhasebe kursu ve diğer kurslar online eğitimle her dönem verilmektedir.

Gönen şubemizden İngilizce ve matematik kursu online ve yüz yüze eğitimle istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir.

Online eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu YKS TYT AYT koçluk Gönen şubemizde her dönem verilmektedir.

1. ,2. ,3. 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için ve diğer üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel ders Gönen şubemizde verilmektedir.

Okuma yazma, güzel yazı yazma kursu ve diğer kurslar online ve yüz yüz eğitimle Gönen şubemizde verilmektedir.

Online özel ders sistemimiz ve diğer ayrıntılı bilgilere  buradan ulaşabilirsiniz.

Gönen Özel Ders ve Diğer Kurslarımız İçin İrtibat

Özel ders ve diğer tüm kurslar için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp