İstanbul - Türkiye

Hızlı Okuma Kursu Yalova

Hızlı Okuma Kursu Yalova

Hızlı Okuma Kursu Yalova

Hızlı okuma kursu Yalova şubemizde alanında uzman Yalova’nın en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Hızlı okuma kursunun ilköğretim 5. sınıftan itibaren alınmasını tavsiye ediyoruz. Okuma yazmada eksikleri olan ilköğretim 1. , 2. , 3.  ve 4. sınıf  öğrencileri için Yalova şubemizde seri okuma çalışması yapıyoruz.

Yeni dönem hızlı okuma kursu kayıtlarımız başladı. Hızlı okuma kursu MEB müfredatına göre online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Neden Hızlı Okuma ?

Hızlı okuma kursunu tamamlayan adaylar severek kitap okuma alışkanlığı kazanmaktadırlar. Çok kitap okuyan kişilerin daha hızlı karar verebildikleri, düşünme ve  anlama kabiliyetlerinin de önemli ölçüde arttığı görülmüştür.

Hızlı okuma kursu haftada 2 gün 2 şer ders, 4 hafta toplam 16 derste birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Hızlı okuma kursu online ve yüz yüze eğitimle birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Yalova hızlı okuma kursu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Kurs merkezimizden daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu, Bilsem kursu, LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, MSÜ, KPSS, DGS, ALES, YÖS, YDS, SAT, DHBT, EKPSS, TOEFL, IELTS ve Bilsem kursu Yalova, Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal ilçelerinde alanının en iyisi olan öğretmenlerimizle sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

Matematik, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce, Almanca, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya ve felsefe özel ders Yalova şubemizde deneyimli branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yalova dershaneleri ve etüt merkezleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Kimler Hızlı Okuma Kursu Alabilir ?

Hızlı okuma kursu Yalova şubemizde ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için verilmektedir. Sınava girecek öğrenciler için hızlı paragraf kursu, sınav kaygısı olmayan adaylar için hızlı okuma kursu alınmasını öneriyoruz.

Hızlı Okuma Kursu 

Hızlı okuma kursu şubemizde istenilen gün ve seanslarda verilmektedir. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için ve diğer tüm adaylar için hızlı okuma kursu verilmektedir. Hızlı okuma kursuna katılan adayların okuma hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır.

Okuma yazmada eksikleri olan ilköğretim 1. ,2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için seri okuma çalışması yapılmasını öneriyoruz.

Hızlı Paragraf Kursu 

Sınav odaklı düşünen adaylar için hızlı paragraf kursu alınmasını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu tamamlayan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavda zaman sorunu ve odaklanma sorunu yaşamamaktadırlar.

Hızlı okuma kursu Yalova şubemizde 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf , 4. sınıf  öğrencileri için seri okuma kursu olarak verilmektedir.

On parmak hızlı klavye, muhasebe, bilgisayar, autocad, 3d max, matematik, fizik ve İngilizce kursu Yalova şubemizde her dönem verilmektedir.

Okuma yazma kursu ilköğretim 1. , 2. , 3. ve 4. sınıf  öğrencileri için ve diğer adaylar için Yalova şubemizde her dönem verilmektedir.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Kursu Programımız

İsteyen adaylar online birebir özel ders şeklinde hızlı okuma yada hızlı paragraf kursumuza katılabilirler.

Sistemimizi görebilmeniz için öncelikle ücretsiz örnek dersimize katılabilir sonrasında derslere başlayabilirsiniz.

Öğrencilerle yada velilerle sözleşme imzalanmamaktadır.  Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir.

Hızlı paragraf kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye  buradan  ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Yalova ve Diğer Kurslarımız İçin Şubemizle İrtibat

Hızlı okuma kursu şubemizde her dönem verilmektedir. Şubemizle irtibat kurduğunuzda diğer kurslarımız için de bilgi alabilirsiniz.

  • Whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp