İstanbul - Türkiye

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS KURSU Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. DGS konuları yenilenen ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. DGS kursunu istediğiniz zaman almaya başlayabilirsiniz. İlk yılınızda istediğiniz üniversite ve bölümleri bizimle kazanın !

DGS Online Dershane ile en iyi öğretmenlerden birebir özel ders alabilirsiniz. Ücretsiz DGS kursu için eğitim danışmanımızla görüşebilirsiniz. Ücretsiz örnek dersimizden sonra kararınızı verebilirsiniz.

Online DGS Kursu  alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. DGS ön lisans adayları için her yıl ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de bir ilk olarak DGS için adaya özel online birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturuyoruz. Birebir özel ders alarak DGS’ ye hazırlanan adayların başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

En iyi DGS kursu olarak kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde ders almanızı tavsiye ediyoruz.

DGS kursu fiyatları uzaktan eğitimde çok daha uygun fiyatlarla olmaktadır. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

DGS Online kurs 2021 – 2022  döneminde yoğun talep görmüştür. Sınava birebir özel ders alarak hazırlanan adaylarda başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

DGS konuları 9. ve 10 sınıf Türkçe matematik konularından oluşmaktadır. DGS isteyen tüm adayların başarılı olabileceği merkezi bir sınavdır.

Online DGS Kursu ücretsiz değildir. Sadece örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır. DGS hazırlık sonrasında minik özel dersler alarak KPSS’ye katılabilirsiniz.

En İyi DGS Kursu

DGS için sınıf kurslarından istenilen verim alınamamaktadır. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Online birebir özel dersler teknik alt yapı sağlandığında ve ön hazırlık yapıldığında yüz yüze derslerden çok daha verimli hale gelmektedir.

Online DGS kursu tavsiye – Türkiye’nin en başarılı DGS öğretmenlerinden online birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz DGS kursu – DGS sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS online kurs yorumları için bizimle buradan irtibat kurabilirsiniz.

Online DGS Özel Ders

Online DGS Kursu tavsiye ; ücretsiz örnek dersimizi gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz. Online birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

DGS’de Türkçe dersinden 60, matematik dersinden 60 toplam 120 soru sorulmaktadır. DGS Adalet bölümünden hukuk kazanabilmek için toplam 120 soruda yaklaşık 100 nete ulaşmak gerekmektedir. Diğer birçok bölüm için Türkçe ve matematik sorularının yüzde atmışının net olarak yapılması yeterli olmaktadır.

DGS Matematik için

Adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak 20 -30 -40 yada 50 derslik online özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Frekansınızın tuttuğu bir matematik öğretmeniyle istediğiniz netlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dersler başlamadan önce sistemimizi görmeniz ve öğretmenlerimizle tanışmanız için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS Türkçe için

Online DGS Kursu ile tüm il ve ilçelerde istediğiniz gün ve seanslarda kişiye özel program oluşturarak DGS eğitimi veriyoruz.

10 ders hızlı paragraf + 10 ders sözel mantık kursumuz bulunmaktadır. DGS’ ye sayısal bölümden girecek adaylara hızlı paragraf ve sözel mantık dersleri 12 derste özetlenebilmektedir.

Hızlı paragraf ve sözel mantık dersleri için %100 memnun olacağınız öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

DGS kursu için adaylarla sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. DGS özel ders ödemeleri haftalık olarak yapılabilmektedir.

Online DGS Özel Ders Sistemimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online DGS Kursu İçin Kursumuzla İrtibat

DGS kursu için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp