Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS KURSU 2020 – 2021 Hemen Kursa Başlayın ! 

Konular En İyi Öğretmenler Tarafından ÖYSM Müfredatına Göre Konular Anlatılmaktadır. 

DGS Kursunu İstediğiniz Zaman Almaya başlayabilirsiniz. İlk Yılınızda İstediğiniz Üniversite ve Bölümleri Bizimle Kazanın !

Online DGS Kursu  alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. DGS önlisans adayları için her yıl ÖSYM tarafından yapılmaktadır. Türkiye’de bir ilk olarak DGS için adaya özel online birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturuyoruz. Birebir özel ders alarak DGS’ ye hazırlanan adayların başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

En iyi DGS kursu olarak kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde ders almanızı tavsiye ediyoruz.

DGS kursu fiyatları uzaktan eğitimde çok daha uygun fiyatlarla olmaktadır.

DGS konuları 9. ve 10 sınıf Türkçe matematik konularından oluşmaktadır. DGS isteyen tüm adayların başarılı olabileceği merkezi bir sınavdır.

En İyi DGS Kursu

DGS için sınıf kurslarından istenilen verim alınamamaktadır. DGS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alınmasını tavsiye ediyoruz. Online birebir özel dersler teknik alt yapı sağlandığında ve ön hazırlık yapıldığında yüz yüze derslerden çok daha verimli hale gelmektedir.

Online DGS kursu tavsiye– Türkiye’nin en başarılı DGS öğretmenlerinden online birebir özel ders alarak sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz DGS kursu– DGS sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

DGS online kurs yorumları için bizimle buradan irtibat kurabilirsiniz.

Online DGS Özel Ders

DGS’de Türkçe dersinden 60, matematik dersinden 60 toplam 120 soru sorulmaktadır. DGS Adalet bölümünden hukuk kazanabilmek için toplam 120 soruda yaklaşık 100 nete ulaşmak gerekmektedir. Diğer birçok bölüm için Türkçe ve matematik sorularının yüzde atmışının net olarak yapılması yeterli olmaktadır.

DGS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf + 10 ders sözel mantık kursumuz bulunmaktadır. DGS’ ye sayısal bölümden girecek adaylara hızlı paragraf ve sözel mantık dersleri 10 derste özetlenebilmektedir.

DGS matematik için adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak 20 -30 -40 yada 50 derslik online özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır.

DGS kursu için adaylarla sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. DGS özel ders ödemeleri haftalık olarak yapılabilmektedir.

Online Özel Ders Sistemimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online DGS Kursu İçin Kursumuzla İrtibat

DGS kursu için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
×Whatsapp