İstanbul - Türkiye

Online KPSS Kursu

Online KPSS Kursu

Online KPSS Kursu

Online KPSS Kursu 2021 – 2022 Hemen Başlayın !

KPSS Konuları En İyi Öğretmenler Tarafından ÖSYM Müfredatına Göre Anlatılmaktadır. Bizimle İstediğiniz Puana İlk Yılınızda Ulaşın !

Online KPSS kursu ile memur adayları, öğretmen adayları ve KPSS A grubu adayları istedikleri derslerden birebir özel ders alarak sınava hazırlanabilirler.

2020 – 2021  – 2022 KPSS ‘ye online uzaktan eğitim sistemi ile birebir özel ders alarak hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz. Online birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre yaklaşık on kat daha etkili olmaktadır.

KPSS online derslere alanının en başarılısı olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Online dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz.

KPSS’ye Kimler Girebilir ?

KPSS B grubu memurluk kadroları için çiftli yıllarda yapılmaktadır. Çiftli yıllarda yapılan KPSS ‘ye lisans, ön lisans ve ortaöğretim adayları girebilmektedir.

Çiftli yıllarda ( 2022 – 2024 ) yapılan KPSS ‘de B grubu memurluk, mühendislik vb. kadrolara atanabilmek için adaylar genel kültür – genel yetenek sınavına katılmaktadırlar.

KPSS öğretmenlik kadroları ve KPSS A grubu uzmanlık kadroları için her yıl yapılmaktadır.

Online özel derslerle ilgili ayrıntılı bilgiye  buradan ulaşabilirsiniz.

Online KPSS Özel Ders

Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KPSS genel kültür – genel yetenek tüm adayların girmesi gereken bir sınavdır. KPSS GK GY bölümünde – Türkçe 30 , matematik 30, tarih 27, coğrafya 18 ve vatandaşlıktan 15 soru yer almaktadır.

KPSS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders dilbilgisi dersinin alınması yeterli olmaktadır.

KPSS matematik için adayın seviyesine göre 20 -30 -40 yada 50 derslik paketler oluşturulmaktadır.

KPSS tarih konuları 16 derste, KPSS coğrafya konuları 12 derste ve KPSS vatandaşlık konuları 12 derste anlatılabilmektedir.

KPSS eğitim bilimleri tüm dersler 50 derste anlatılabilmektedir. KPSS A grubu dersleri için de adaya özel birebir paketler oluşturulmaktadır. İsteyen adaylar sadece eksik oldukları KPSS derslerinden ve istedikleri konulardan birebir online özel ders alabilirler.

Online KPSS kursu sitemimizi görmeniz için ilk online dersimize ücretsiz olarak katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Online KPSS Kursu İçin Kursumuzla İrtibat

Online KPSS kursu için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp