iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

EKYS Kursu

EKYS Kursu

EKSY Kursu

EKYS kursu her yıl alanında uzman eğitimciler tarafından online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. EKYS adayları istedikleri derslerden, istedikleri gün ve seanslarda online birebir özel ders şeklinde eğitim alabilmektedirler.

EKYS nedir ? 

EKYS MEB Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı olarak bilinmektedir. MEB kurumlarına müdür ve müdür yardımcısı seçmek için EKYS her yıl yapılmaktadır.

EKYS Başvuru Şartları

Lisans mezunu olmak, MEB kadrolarından öğretmen olarak görev yapıyor olmak, Sınav başvurusundan son 4 yıl içerisinde adli ve idari soruşturma sonucu görevden alınmamış olmak ve aynı türden eğitim kurumlarından birine atanabilecek durumda olmak.

Müdür ataması için müdür, şube müdürü ve müdür yardımcısı olarak en az 1 yıl görev yapma şartı bulunmaktadır.

Müdür yardımcılı için en az 2 yıl öğretmenlik yapmış olmak, müdür, müdür yardımcısı olarak görev yapmış olmak ve bakanlığın şube müdürlüğü ve daha üst kadrolarda görev alma şartları bulunmaktadır.

EKYS Konuları ve Soru Dağılımı

Genel yetenek ve genel kültür 28 soru –  %35

Atatürk ilkeleri ve inkılâp tarihi 8 soru –  %10

Değerler eğitimi 4 soru –  %5

Eğitim ve öğretimde etik 4 soru – %5

Eğitim bilimleri 28 soru – %35

Mevzuat 8 soru –  %10

EKYS Kursu Özel Ders

EKYS kursu online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders şeklinde ders alabilirsiniz. Adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

EKYS için 10 – 20 – 30 – 40 yada 50 derslik online özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Online özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Aday özel dersleri aynı gün 2 şer ders şeklinde alabilmektedir. Özel ders ödemeleri haftalık görülen derse göre yapılabilmektedir.

EKYS 2021 SINAV TARİHİ

EKYS başvuruları 22 Ocak – 30 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sınav 15 Mart 2021 tarihinde uygulanacak. Başvuruyu kaçıran adaylar için 13 Şubat 2021 tarihinde başvuru yapabilecekler. EKYS 2021 sınav sonuçlarının 09 Nisan 2021 tarihinde açıklanması bekleniyor.

EKYS Kursu İrtibat

EKYS kursu için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın
Şimdi Ara