iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders merkezi olarak tüm derslerden online ve yüz yüze birebir özel ders veriyoruz.  Özel dersler en az 15 yıl deneyimi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Ders Almak ve Ders Vermek İsteyenler Kursumuzla İletişim Kurabilirler. 

Birebir özel dersler Milli Eğitim Bakanlığı MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır. İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor.

İzmit özel ders merkezimizde matematik ve diğer tüm derslerden birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. İsteyen öğrenciler istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Matematik özel ders İzmit Kocaeli şubemizde en az 15 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. İlkokul, ortaokul, lise ve diğer öğrenciler için özel ders veriyoruz.

İzmit özel ders ilanları için kurs merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İzmit özel dershaneler için kurs merkezimizle irtibat kurabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Matematik özel ders Kocaeli şubemizde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Özel ders ücretleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

İzmit İngilizce özel ders merkezimizde online eve yüz yüze özel derslerimiz istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Kocaeli özel ders merkezimizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

İzmit özel ders verenler almak isteyenler ve arayanlar  için matematik, fizik, kimya, Türkçe, İngilizce, Almanca ve diğer derslerden özel dersler, istenilen gün ve seanslarda verilebilmektedir.

Kocaeli özel ders arayanlar için tüm derslerden birebir özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders alabilirsiniz.

İzmit Almanca özel ders için tecrübeli bay ve bayan Almanca öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Özel Ders Ücretleri

Kocaeli matematik özel ders fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Kurs merkezimizdeki eğitim danışmanlarından özel ders fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İzmit matematik özel ders fiyatları için eğitim danışmanımızla irtibat kurabilir ve istediğiniz seansta özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Matematik özel Ders için en iyi öğretmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kimya özel ders İzmit şubemizde istenilen gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Kocaeli ilkokul özel ders için kurs merkezimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kimya özel ders Kocaeli ve tüm ilçelerinde online ve yüz yüze eğitimle en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, DGS, ALES , KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar İzmit şubemizde online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Kocaeli İngilizce özel ders için online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

İzmit etüt merkezleri fiyatları eğitime destek için her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri tüm derslerden istedikleri özel dersleri birebir yada minik gruplarla alabilirler.

İzmit dershaneleri için tüm branşlarda alternatif öğretmenlerimiz bulunaktadır. Ücretsiz örnek derslerimize katıldıktan sonra dershane seçiminizi yapabilirsiniz. Özel ders almaya başladıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

İzmit matematik özel ders fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli özel matematik dersi verenler, en iyi öğretmenler dershanemizde online ve yüz yüze eğitim vermektedir.

İzmit YKS kursu için kişiye özel kurs programı oluşturuyoruz.

Matematik Özel Ders

İzmit şubemizde matematik özel ders istenilen gün ve seanslarda en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm MEB ve ÖSYM sınavları için matematik ve diğer derslerden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel dersi okul takviye ve LGS,  TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, SAT ve diğer sınavlar için alabilirsiniz.

Öğrencinin hayatındaki tüm sınavlarda matematik karşısına çıkmaktadır. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin hayata bakışları daha pozitiftir ve hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilirler.

Fizik Özel Ders

İzmit fizik özel ders merkezi olarak online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Bizimle görüşmeden karar vermeyin. Kocaeli şubemizde fizik özel ders en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından anlatılmaktadır.

TYT AYT ve diğer sınavlar için fizik konularından eksiklerinizi birebir özel ders alarak tamamlayabilirsiniz.

KPSS – ÖABT ve diğer sınavlar için fizik dersleri de online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel ders merkezimizden matematik, Türkçe, fen , fizik, kimya, biyoloji, İngilizce, tarih, coğrafya, felsefe ve diğer derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu İzmit

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursu İzmit Kocaeli şubemizde online eğitimle birebir ders şeklinde verilmektedir.

Son yıllarda yapılan sınavlarda Türkçe dersi çok daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Adayların çoğunluğu Türkçe paragraf sorularını yetiştirmekte zorluk yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu online eğitimle 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Paragraf kursunu tamamlayan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar hayatları boyunca kullanacakları önemli bir kazanım elde ederler.

Hızlı paragraf kursundan sonra hayata bakış açınız değişecek…

Online Özel Ders Sistemimiz

Online eğitim ile kesintisiz bir şekilde istediğiniz sınavlara hazırlanabilirsiniz. Online özel dersler teknik alt yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

Uzaktan eğitimde bir ders saati 40 dakikadır. Online derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilmekte ve gördüğü derslerin ücretini haftalık olarak ödeyebilmektedir.

1. ,2. ,3. 4. , 5. , 6. , 7. , 8. , 9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri için ve diğer üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel ders İzmit şubemizde verilmektedir.

Online özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Uzaktan eğitim ile birebir özel dersleri ilköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilköğretim lise ve diğer üniversite öğrencileri alabilir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alabilirsiniz.

İzmit şubemizde on parmak hızlı klavye, excel, word, 3d max, autocad  ve  muhasebe kursu ve diğer kurslar online eğitimle her dönem verilmektedir.

İzmit şubemizden İngilizce ve matematik kursu online ve yüz yüze eğitimle istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Kursumuzda LGS, YKS, ve diğer sınavlar için deneme sınavı yapılmaktadır.

Derslere devam ederken yada dersler bittikten sonra kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu YKS TYT AYT koçluk İzmit şubemizde her dönem verilmektedir.

Okuma yazma, güzel yazı yazma kursu ve diğer kurslar online ve yüz yüz eğitimle İzmit şubemizde verilmektedir.

Online özel ders sistemimiz ve diğer ayrıntılı bilgilere  buradan ulaşabilirsiniz.

İzmit Özel Ders ve Diğer Kurslarımız İçin Şubemizle İrtibat

Özel Ders İçin İzmit Şubemizle Aşağıdaki Numaralardan İrtibat Kurabilirsiniz.

Whatsapp  hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Özel ders merkezimize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak 7/24  ulaşabilirsiniz.

 

 

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara