iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Özel Ders

Online Özel Ders

Online Özel Ders

Online özel ders ile alanında uzman öğretmenlerimizden kesintisiz bire bir eğitim alabilirsiniz.  Tüm sınavlar için tüm branşlarda özel derslerimiz bulunmaktadır.

Online matematik dersi, online fizik dersi, online kimya dersi, online Türkçe dersi online tarih dersi, online coğrafya dersi, online İngilizce dersi, online fen dersi alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kursumuzdan MEB – ÖSYM sınavlarına hazırlık için bire bir özel ders alabilirsiniz.

Tüm il ve ilçelerde tüm branşlarda online ve yüz yüze özel ders veriyoruz. Online bire bir özel ders almayı düşünmeyenler için yüz yüze özel derslerimiz de bulunmaktadır.

Online Dershane

Online dershane ile sınıf kurslarından daha uygun ücretlerle bire bir özel ders alabilirsiniz.

Online eğitim sistemi ile online dersleri kimler alabilir ?

1. ve 2. sınıf öğrencileri seri okuma yazma kursu ve temel matematik eğitimi için,

3. ve 4. sınıf öğrencileri Türkçe, matematik, fen ve İngilizce derslerine takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden birebir kurs alabilirler .

5. , 6. , 7. , ve 8. sınıf öğrencileri matematik, Türkçe, fen, İngilizce, inkılap ve din kültürü derslerinden birebir özel ders şeklinde uzaktan eğitim alabilirler. Online LGS kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

9. , 10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce dersinden birebir özel ders alabilirler .

BİLSEM, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS, SAT, DGS, KPSS, ALES , TOEFL ve  IELTS kursu  online eğitimle adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Hızlı okuma ve hızlı paragraf kursu için profesyonel öğretmen kadromuz bulunmaktadır.

Online Ders Sistemi

Online dersler bire bir yapıldığı için yüz yüze derslerden çoğu zaman daha verimli geçmektedir. Online dersler zoom vb. programlar üzerinden verilmektedir.

Online özel ders için öğrencinin sabit internetinin, laptop yada bilgisayarının, web kamera, kulaklık ve mikrofonun olması ders verimini arttırmaktadır.

Online derslerde aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır.

İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz.

Online dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Online derslerin ödemesini haftalık olarak yapabilirsiniz. Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Özel Ders Sistemimiz

Özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için 20 dakikalık ücretsiz örnek dersimize katılabilirsiniz.

Örnek derslere katılabilmek için whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmamaktadır.

Aday istediği kadar derslere devam edebilmektedir.

Aday online bire bir ya da yüz yüze bire bir ders alabilmektedir.

Online dersler bire bir yapıldığı ve iyi öğretmenlerle çalışıldığı zaman yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Tüm branşlarda özel ders için evinize öğretmen de gönderebiliriz. 

Türkçe, matematik, fizik, kimya, İngilizce, fen bilgisi ve diğer derslerden Özel ders, Bilsem, LGS, YKS TYT AYT YDT, YÖS, DGS, ALES, KPSS, YDS, YÖKDİL, SAT ve hızlı okuma kursu  Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve Zonguldak illerinde ve diğer tüm ilçelerde verilmektedir.

Online Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat

Kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

Online Özel Ders

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara