iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Online Özel Ders

Online Özel Ders

Online Özel Ders

Online özel ders ile alanında uzman öğretmenlerimizden kesintisiz birebir eğitim alabilirsiniz.  Tüm sınavlar için tüm branşlarda online derslerimiz bulunmaktadır.

Online matematik dersi, online fizik dersi, online kimya dersi, online Türkçe dersi online tarih dersi, online coğrafya dersi, online İngilizce dersi, online fen dersi alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Okul takviye ve MEB – ÖSYM sınavlarına hazırlık için kurs merkezimizden online birebir ders alabilirsiniz.

Online Dershane

Online dershane ile yaklaşık sınıf kursları için ödediğiniz ücretlerle sadece eksik olduğunuz konulardan online birebir özel ders alabilirsiniz.

Online eğitim sistemi ile online dersleri kimler alabilir ?

1. ve 2. sınıf öğrencileri seri okuma yazma kursu ve temel matematik eğitimi için,

3. ve 4. sınıf öğrencileri Türkçe, matematik, fen ve İngilizce derslerine takviye için deneyimli sınıf öğretmenlerimizden birebir kurs alabilirler .

5. , 6. , 7. , ve 8. sınıf öğrencileri matematik, Türkçe, fen, İngilizce, inkılap ve din kültürü derslerinden birebir özel ders şeklinde uzaktan eğitim alabilirler. Online lgs kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

9. , 10. ,11. ve 12. sınıf öğrencileri Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe ve İngilizce dersinden birebir özel ders alabilirler .

Bilsem, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS, SAT, DGS, KPSS, ALES , TOEFL ve  IELTS kursu  online eğitimle adaya özel program oluşturularak verilmektedir.

Online Ders Sistemi

Online dersler yüz yüze derslerden çoğu zaman daha verimli geçmektedir. Online dersler zoom vb. programlar üzerinden verilmektedir. Online ders için öğrencinin sabit internetinin, laptop yada bilgisayarının, web kamera, kulaklık ve mikrofonun olması ders verimini arttırmaktadır.

Online dersler 2 şer ders olarak işlenmektedir. Online derslerde bir ders saati 40 dakikadır.

İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz.

Online dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Online derslerin ödemesini haftalık olarak yapabilirsiniz. Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online Özel Ders İçin Kursumuzla İrtibat

Online özel ders merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın
Şimdi Ara