İstanbul - Türkiye

Online YDS Kursu

Online YDS Kursu

Online YDS Kursu

Online YDS kursu alanında en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. YDS bahar ve sonbahar dönemlerinde yılda 2 defa yapılmaktadır. E YDS ise bilgisayar ortamında YDS ‘ nin yapılmadığı aylarda yapılmaktadır. YDS ve E YDS ‘ ye adaylar istedikleri kadar girebilmektedirler.

Online YDS kursu için birebir özel ders almanızı tavsiye ediyoruz.

YDS Online Kurs

YDS online kurs ile istediğiniz yerden istediğiniz öğretmenden birebir özel ders alabilirsiniz. YDS ve E YDS sınavlarına alt yapınız hangi seviyede olursa olsun online birebir özel ders alarak hazırlanabilirsiniz.

YDS online derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Aynı gün online dersler 2 şer ders olarak yapılmaktadır. YDS online hazırlık için 3 – 4 aylık süre ideal süredir. YDS adaylarına haftada 1 gün 2 ders yada haftada 2 gün 2 şer ders şeklinde adaya özel program oluşturuyoruz.

Online kurslarda en önemlisi tecrübeli öğretmendir. YDS online eğitimde birebir adaya özel program oluşturarak adayın istediği puana ilk girişinde ulaşmasını hedefliyoruz.

Online özel ders sistemimizi  buradan  inceleyebilirsiniz.

YDS Online Özel Ders

YDS online dersler zoom vb. uygulamalar üzerinden birebir olarak yapılmaktadır. Online dersler için sözleşme imzalanmamaktadır. Aday online derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Online derslere başlamadan önce öncelikle seviye tespit sınavı yapılmakta adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel ders paketleri oluşturulmaktadır. YDS adayı gördüğü özel derslerin ücretlerini haftalık gördüğü derse yapabilmektedir. Aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedir.

YDS için adayın durumuna göre 20 – 30 – 40 yada 50 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

YDS seviyenizi deneme sınavı ile buradan kontrol edebilirsiniz.

YDS online kurs sistemimizi incelemeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

YDS için istediğiniz zaman istediğiniz seanslarda derslere başlayabilirsiniz.

YDS puanı memurluk ve KPSS A uzmanlık grubu adayların devlet kadrolarına yerleşmelerini  kolaylaştırdığı için online kurslarımız yoğun talep görmektedir.

Online YDS Kursu İçin Merkezimizle İrtibat

Online YDS ve E YDS kursu için kurs merkezimize

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp