iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Online ALES Kursu

Online ALES Kursu

En İyi Online ALES Kursu

Online ALES kursu uzaktan eğitimle Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından verilmektedir. ÖSYM müfredatına uygun olarak verilen ALES kursumuzda  adaya özel program oluşturulmaktadır.

Yeni dönem ALES kursu kayıtlarımız devam ediyor. ALES kursu ÖSYM müfredatı dikkate alınarak verilmektedir.

En iyi ALES kursu için branşının en iyisi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

ALES kursu fiyatları her adayın ödeyebileceği düzeydedir. Online eğitimde fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

ALES kursu online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Online dersler birebir özel ders şeklinde yapıldığı için daha verimli geçmektedir.

En iyi ALES Online Kurs için bizimle irtibat kurabilir, eğitim danışmanımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Online ALES kursu tavsiye 2020 – 2021 – 2022 için ücretsiz örnek dersimize katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

ALES Yeni Sistem 

ALES puanlama sistemi değiştiği için yüksek puan almak isteyen adayların Türkçe ve matematik derslerini gereken önemi göstermeleri gerekmektedir.

Lisans adayları için ALES yılda  3 defa yapılmaktadır. Online ALES derslerine en az 15 yıllık ALES tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

ALES için tecrübeli öğretmenlerimizden ders alarak, ilk girişinizde istediğiniz yüksek puanlara ulaşabilirsiniz.  Farkımız adaya özel online birebir kurs programı oluşturmamızdır. ALES ‘ten yüksek puan almak için sınıf kursları ve ders videolarından istenilen verim alınamamaktadır. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

En İyi ALES Kursu

En iyi online ALES kursu hangisi sorusunun cevabı için, ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır. Türkiye’de bir ilk olarak adaya özel, adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alarak, online birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturuyoruz.

Online ALES kurs sistemimizi daha yakından görmeniz için mutlaka ücretsiz örnek dersimize katılmanızı tavsiye ediyoruz.

ALES için online özel derslere  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.  İstediğiniz günlerde ALES için özel ders alabilirsiniz. ALES ‘e birebir özel ders alarak sınava hazırlanan adaylar ilk girişlerinde rahatlıkla istedikleri puanlara ulaşabilmektedirler.

Online ALES Ders Sistemi

Online ALES kursu tavsiye 2022 – 2022

ALES için online birebir özel ders şeklinde kurs programı oluşturulmasını tavsiye ediyoruz. Online ALES dersleri zoom vb. uygulamalarla sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak verilmektedir.

ALES Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders sözel mantık çalışması yapıyoruz. Alt yapısı olan adaylar için hızlı paragraf çalışması 6 derste, sözel mantık kursu da 6 derste tamamlanabilmektedir.

ALES matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 -30 – 40 yada 50 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersi ücretsiz olarak yapıyoruz.

ALES adaylarıyla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday aldığı online derslerin ücretini haftalık olarak yapabilmektedir. Online derslerde 1 ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir.

ALES Kursu için online birebir özel ders almanızı tavsiye ediyoruz.

Örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Eğitim danışmanımızla irtibat kurduktan sonra örnek ders adaya özel olarak planlanmaktadır.

Online Özel Ders İçin Tıklayın

Online YDS Kursu İçin Tıklayın 

Online ALES Kursu İçin Şubemizle İrtibat

Online ALES dersleri alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Öğretmenlerimiz ders notlarını pdf formatında ALES adayımıza göndermektedir.

ALES kursu için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın
Şimdi Ara