iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İstanbul - Türkiye

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf Kursu

Yeni nesil paragraf sorularının çok daha hızlı bir şekilde çözülebilmesi için hızlı paragraf kursu almanızı öneriyoruz. ÖSYM ve MEB sınavlarında çoğu öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Yeni nesil paragraf soruları klasik yöntemlerle çözüldüğünde öğrenciler zaman sorunu yaşamaktadırlar. Hızlı paragraf kursumuza katılan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Paragraf kursunun diğer tüm derslerdeki yeni nesil soruların kolay anlaşılıp çözülmesine de katkısı olmaktadır.

Neden Hızlı Paragraf ?

Hızlı paragraf kursu adaya özel program oluşturularak birebir özel ders şeklinde verilmektedir. LGS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS ve diğer birçok sınavda adaylar zaman sorunu yaşamaktadırlar. Çok kitap okuyan öğrencilerin de son yıllarda yeni nesil paragraf sorularının çözümünde zorlandıkları gözlenmektedir. Hızlı okuma kursunun yeni nesil paragraf sorularının çözümüne çok bir katkısı olmamaktadır. Paragraf kursunu tamamlayan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat arttığı için genellikle sınavda zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

Kurs Programımız

Hızlı paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders şeklinde, 5 haftada toplam 10 derste verilmektedir.

Paragraf kursu online yada yüz yüze birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

1 ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Kursa başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.

Örnek dersten sonra dersler başlatılmaktadır.

Ödemeler dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Kursumuzdan sözel mantık  hızlı okuma, matematik, Türkçe, fen bilgisi, fizik, kimya, biyoloji, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Kimler Paragraf Kursu Alabilir ?

Sınava girmeyecek kişiler için hızlı okuma kursumuz bulunmaktadır. MEB ve ÖSYM sınavlarında zaman sorunu yaşamak istemeyen adaylar için  hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır.

İlköğretim 1., 2. , 3. ve 4. sınıf öğrencileri için seri okuma çalışması yapıyoruz.

5. sınıftan itibaren hızlı paragraf kursu yada hızlı okuma kursu alınabilmektedir.

LGS ‘ye girecek öğrencilere özel hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

Özellikle TYT’ de öğrencilerin çoğunluğu yine zaman sorunu yaşamaktadırlar. Paragraf kursuna katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat arttığı için genellikle sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar.

Hızlı okuma kursunun yeni nesil paragraf sorularının çözümüne çok fazla katkısı olmamaktadır.

DGS, ALES, KPSS ve diğer birçok sınavda zaman sorunu yaşamak istemeyen adaylara hızlı paragraf kursumuza katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Online özel ders ve diğer kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu ve Diğer Kurslarımız İçin İrtibat

Paragraf kursu ve diğer tüm kurslar için kurs merkezimize;

  • Whatsapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

 

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara